Vibrator Wand Mushroom OTOUCH

12,800 LEK

Ky vibrator me shkop kërpudhash është një lodër e dizajnuar në mënyrë unike me një pamje lozonjare. Mushroom ndihet e butë në lëkurë për shkak të dizajnit të saj të plotë silikoni dhe përmban 7 mënyra të lezetshme dridhjeje.

Availability: Në gjendje SKU: MUSHROOM-1 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator me shkop kërpudhash është një lodër e dizajnuar në mënyrë unike me një pamje lozonjare. Mushroom ndihet e butë në lëkurë për shkak të dizajnit të saj të plotë silikoni dhe përmban 7 mënyra të lezetshme dridhjeje. Koka e lëmuar, shumë fleksibël dhe forma lozonjare e vibratorit janë perfekte për stimulimin e synuar të zonave erogjene. Mushroom është i papërshkueshëm nga uji dhe gjithashtu përmban ndriçim të bukur humori për një mbrëmje romantike, i cili mund të kombinohet me stacionin e penisikimit për të shërbyer si burim drite.

Për më tepër, vibratori është i pajisur me teknologjinë e re të patentuar të inteligjencës PDS start-stop të OTOUCH. Kërpudha ndalon dridhjen kur humbet kontaktin me lëkurën dhe rifillon në të njëjtin nivel dridhjesh kur bie sërish në kontakt. Nëse kalojnë më shumë se 10 minuta, vibratori do të fiket automatikisht. Mushroom vjen me një stacion penisikimi dhe një çantë lodrash prej pëlhure për ruajtje të matur dhe pa pluhur pas përdorimit. Falë madhësisë së tij kompakte, është gjithashtu ideale për t’u marrë në lëvizje.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një dridhje delikate ose një ndjesi më intensive, ky vibrator ka gjithçka që ju nevojitet!

Vibrator Wand Mushroom OTOUCH

12,800 LEK

In stock