Vibrator Rabbit Miss BI Pink

12,600 LEK

MISS BI është vibrator i dyfishtë që keni ëndërruar, me një formë të krijuar për masazh të synuar në pikën G dhe dridhje të thellë dhe të fuqishme kundër klitit.

Availability: Në gjendje SKU: 1201036 Kategori: , , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

MËNYRAT PËR TË LUAJTUR ME MISS BI
MISS-BI-HOW-TO_1
MERRNI ATO ORGAZMA VAGINALE

Nëse jeni zakonisht një person që pengon klithën, futja e MISS BI në jetën tuaj seksuale mund të sensibilizojë më shumë mbaresa nervore, për orgazma më të plota tani dhe më vonë.

MISS-BI-HOW-TO_2_v2
THJESHT GENJENI

MISS BI i përshtatet në mënyrë të përkryer formës suaj, nga zgjatimi i gjerë i klitës deri te kurba e pikës G, deri te baza e kënaqshme me nënbarkëz.

MISS-BI-HOW-TO_3
MERRNI ATO ORGAZMA ANALE

Fusni boshtin dhe vendosni vibrën e fuqishme të klitës kundër perineumit tuaj. Bëhuni gati për të folur në gjuhë.

VIBRATOR I FORTË LEPI
MISS BI është vibrator i dyfishtë që keni ëndërruar, me një formë të krijuar për masazh të synuar në pikën G dhe dridhje të thellë dhe të fuqishme kundër klitit. Zhvilluar me kalimin e kohës për përshtatjen më të mirë, kjo atmosferë është mënyra më e lehtë për të goditur njollat tuaja ndërsa merrni perimetrin që dëshironi. Shumë njerëz kanë nevojë për stimulim të njëkohshëm të pikës G dhe klitës për të arritur orgazmën, dhe me MISS BI, ju e arrini këtë me zero përpjekje.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË DIZAJNIN E MISS BI?
Shihni se si shtrirja e klitës është e gjerë dhe afër boshtit? Nuk duket si shumica e vibratorëve të tjerë të lepurit – dhe kjo është çështja! Në vend që të shpresojmë që të hamendësojmë vendndodhjen e saktë të klitorisit tuaj, ne kemi bërë një zgjatim që mbulon një pjesë të sipërfaqes dhe lëviz me trupin tuaj, kështu që ju jeni gjithmonë duke marrë dridhjen e klitorit për të cilin jeni këtu.

Gjithashtu, për shkak se kjo lodër ju mbush në mënyrë të përsosur, kërkon lëvizje minimale për të marrë kënaqësi maksimale prej saj. Provoni ta tundni mbrapa dhe me radhë ose krah për krah për ndjesi unike mahnitëse.

PSE BOSHTI I SHKURTËR?
Ne projektuam MISS BI bazuar në anatominë vaginale dhe disa raunde të komenteve të testuesit, dhe ne vazhduam të dëgjonim disa gjëra pa pushim. Testuesit tanë të produktit donin më shumë brez, më pak gjatësi dhe një kurbë që godet lehtësisht në pikën G. Natyrisht, u detyruam!

ÇFARË E BËN TË NDRYSHËM VIBRACIONIN?
Një gjë super e lezetshme në lidhje me këtë vibrator të fortë lepuri është se ai ka dy motorë – një për boshtin dhe një për kapësen – që mund t’i kontrolloni veçmas. Pra, ju mund ta mbani boshtin në një zhurmë të ulët ndërsa merrni dridhje super të larta apo edhe një model argëtues në klitorisin tuaj. Ju madje mund të ruani cilësimin tuaj të preferuar, kështu që do të fillojë kështu herën tjetër! Falë bllokimit praktik të udhëtimit, MISS BI ruhet gjithmonë në mënyrë të sigurt dhe nuk do të fiket në kohën e gabuar.

Vibrator Rabbit Miss BI Pink

12,600 LEK

In stock