Vibrator Glam Flexible G-Spot

9,000 LEK

Ndizni dëshirat tuaja të brendshme dhe hapni një botë magjepsëse joshëse me Vibratorin tonë të shkëlqyer fleksibël të pikës G.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22109 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndizni dëshirat tuaja të brendshme dhe hapni një botë magjepsëse joshëse me Vibratorin tonë të shkëlqyer fleksibël të pikës G. Shkoni në një udhëtim që kapërcen të zakonshmen, duke e shndërruar pluhurin e jetës së përditshme në një mjegull të artë magjepsëse pasioni dhe kënaqësie.

I projektuar me saktësi dhe elegancë në mendje, ky vibrator luksoz i pikës G është krijuar në mënyrë të përpiktë për të synuar në mënyrë të përsosur pikën tuaj të nxehtë më intime. Fleksibiliteti i tij siguron një përvojë të personalizuar, duke ju lejuar të eksploroni dhe stimuloni me saktësi të pakrahasueshme me 5 dridhje intensive dhe 5 shpejtësi. Kënaquni me një kënaqësi që është bërë me porosi për ju.

E mbështjellë në përqafimin e silikonit të lëmuar dhe sensual, kjo atmosferë joshëse me pikë Glam ju bën t’i dorëzoheni joshjes së saj magjepsëse. Doreza e unazës së saj të hijshme dhe me shkëlqim i shton një prekje të sofistikimit, duke siguruar një kapje të sigurt dhe kontroll të lehtë.

Vibratori fleksibël Glam është lehtësisht i ripenisikueshëm. Me kabllon magnetike USB të përfshirë, mund ta rimbushni me lehtësi fuqinë e tij.

Përqafoni ndjesinë e të qenit vërtet magjepsës me çdo prekje dhe çdo dridhje, që ju çon në lartësi të reja ekstaze. Lëshoni dëshirat tuaja dhe përqafoni artin e të qenit magjepsës!

Vibrator fleksibël i pikës G
5 ritme, 5 shpejtësi
E bërë nga silikoni i lëmuar dhe i butë dhe ABS me shkëlqim
Karikimi magnetik, kablli i përfshirë
Koha e penisikimit 120 minuta
Koha e ekzekutimit 60 minuta
Qese magazinimi e përfshirë
IPX6 i papërshkueshëm nga uji
Gjatësia 22 cm
Gjerësia 3,6 cm
Rreth Glam
Linja e sofistikuar Glam është krijuar për të përmbushur nevojat e grave moderne që kërkojnë produkte elegante, magjepsëse dhe pasionante për të rritur eksperiencat e tyre sensuale.

Secili prej produkteve tona është bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe i projektuar me kujdes nga gratë për të ofruar një kombinim harmonik të formës dhe funksionit. Me një prekje të butë dhe dizajne plot stil që përputhen në mënyrë të përkryer me gruan moderne. Ne jemi krenarë t’ju ofrojmë një koleksion me cilësi të lartë që ju ofron një eksperiencë sensuale të fundit.

Bëhuni gati për të jetuar jetën tuaj më magjepsëse të dashurisë me lodrën tuaj të re Glam!

Vibrator Glam Flexible G-Spot

9,000 LEK

Out of stock