Vibrator FemmeFun Pirouette Turqoise

18,900 LEK

Vibrator me telekomandë lepuri me bazë thithjeje

Zbuloni kënaqësinë që do t’ju bëjë kokën të rrotullohet. Pirouette paketon 8 mënyra të fuqishme të dridhjeve të lepurit dhe teknologjinë e rrotullimit 360º në një dizajn elegant të papërshkueshëm nga uji i bërë nga silikoni i lëngshëm premium dhe i pajisur me një telekomandë.

Availability: Në gjendje SKU: 860133 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me telekomandë lepuri me bazë thithjeje

Zbuloni kënaqësinë që do t’ju bëjë kokën të rrotullohet. Pirouette paketon 8 mënyra të fuqishme të dridhjeve të lepurit dhe teknologjinë e rrotullimit 360º në një dizajn elegant të papërshkueshëm nga uji i bërë nga silikoni i lëngshëm premium dhe i pajisur me një telekomandë.

Boshti rrotullues dhe veshët vibrues të gjithanshëm të lepurit ofrojnë stimulim të lë pa frymë. Përforconi menjëherë intensitetin me butonin tonë të firmës Turbo Boost për orgazma të nivelit sizmik.

Shkoni përpara dhe laguni. Bërë nga silikoni i lëngshëm premium i sigurt për trupin që ndihet si diçka e vërtetë, dizajni 100% i papërshkueshëm nga uji përmban telekomandën e parë të ripenisikueshme të industrisë të papërshkueshme nga uji.

Ndjeni eksitimin teksa maja e lakuar godet zonat tuaja më të thella erogjene dhe veshët e lepurit përkulin klitorisin tuaj. Baza e thithjes miqësore me parzmore fton lojën e egër me një partner.

Gjatësia: 8 inç / 20,3 cm
Gjerësia: 3,2 inç / 8,1 cm
Gjatësia e futjes: 5,7 inç / 14,5 cm
Lëvizje rrotulluese 360º
8 mënyra të dridhjeve
Modaliteti i rritjes
Bosht i skalitur për stimulimin e pikës G
Me telekomandë
100% i papërshkueshëm nga uji
Materiali: Silikoni i lëngshëm, ABS plastikë
Bateria: Li-ion
Tensioni i penisikimit: 5V
Koha e funksionimit: Përafërsisht. 1 orë në cilësimet më të larta*
Koha e penisikimit: Përafërsisht. 2 orë*

Vibrator FemmeFun Pirouette Turqoise

18,900 LEK

In stock