Vibrator Essential Ribbed Purple

9,100 LEK

Kjo atmosferë e energjisë Essentials është krijuar për t’i çuar përdoruesit në majat e kënaqësisë. I krijuar me saktësi, vibratori mahnitës premton një udhëtim të paharrueshëm përmes një peizazhi me kreshta stimuluese.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22099 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një simfoni ndjesish në çdo kreshtë: takoni Essentials Ribbed Power Vibe!

Kjo atmosferë e energjisë Essentials është krijuar për t’i çuar përdoruesit në majat e kënaqësisë. I krijuar me saktësi, vibratori mahnitës premton një udhëtim të paharrueshëm përmes një peizazhi me kreshta stimuluese. Secili nga motorët punon pa u lodhur për të ofruar kënaqësi sensacionale. Me 5 shpejtësi dridhje emocionuese dhe 5 modele ritmike, ka një mori zgjedhjesh për të eksploruar, duke përshtatur kënaqësinë me çdo prekje.

Vibratori Essentials vjen me një kabllo USB magnetike të përshtatshme për rimbushje pa mundim. Në vetëm 1,5 orë, do të penisikohet plotësisht dhe do të jetë gati për një orë kënaqësi pa ndërprerje.

Kënaqësi premium, rehati e shkëlqyer: Krijuar nga silikoni i lëmuar, prej kadifeje dhe ABS, ky vibrator ofron një prekje luksoze kundër lëkurës. Dizajni i tij ergonomik siguron rehati maksimale, ndërsa dridhjet ultra të forta do ta dërgojnë përdoruesin në një furi kënaqësie. Me një gjatësi prej 21,5 cm dhe një gjerësi që varion nga 3,5 në 4 cm, është madhësia perfekte për kënaqësi të thellë dhe të kënaqshme.

Kënaquni në emocionin e Essentials Ribbed Power Vibe dhe përjetoni simfoninë e ndjesive që mund të japë.

Vibrator me kreshta
Dy motorë
5 ritme vibrimi, 5 shpejtësi
IPX6 i papërshkueshëm nga uji
Kabllo USB magnetike e ripenisikueshme e përfshirë
Bërë nga silikoni dhe ABS
Gjatësia 21,5 cm
Gjerësia 3,5 – 4 cm

Vibrator Essential Ribbed Purple

9,100 LEK

Out of stock