Vibrator AMORINO

9,400 LEK

AMORINO është një vibrator i dyfishtë për stimulimin e klitorit të një lloji të ri dhe vibratori i parë i krijuar për t’ju lejuar të goditni të gjitha menjëherë.

Availability: Në gjëndje SKU: 1641874 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

NJË LLOJ E NDRYSHME VIBRATORI LEPRI
Po sikur t’ju thoshim se po përdorni vetëm një pjesë të klitorisit? Nën lëkurë, klitori juaj shtrihet disa centimetra në trupin tuaj dhe “këmbët” e tij mbështillen rreth buzëve tuaja. AMORINO është një vibrator i dyfishtë për stimulimin e klitorit të një lloji të ri dhe vibratori i parë i krijuar për t’ju lejuar të goditni të gjitha menjëherë.

ÇFARË E bën AMORINO TË VEÇANTË?
Le ta zbërthejmë për ju: AMORINO është një vibrator i dyfishtë, i formuar në mënyrë që të mund të vendosni zgjatimin më të shkurtër kundër klitës suaj dhe të tundni boshtin e lakuar kundër pikës tuaj G. Sikur të mos mjaftonte kjo, brezi i tij silikoni mbështillet rreth buzëve tuaja, duke sjellë dridhje në këmbët e klitorit shpesh të neglizhuara. Përveç kësaj, ju mund të përdorni bllokimin praktik të udhëtimit për ruajtje dhe transport të sigurt.

PSE SHQIP ËSHTË I HEQSHËM?
Një gjë argëtuese që mund të bëni me të është t’i jepni një kthesë ose dy dhe ta vendosni përsëri në vibrator, në mënyrë që të merrni dridhje të fokusuar në mes të brezit. Është i shkëlqyeshëm për hiper-fokusimin në klimë ose për lojën e thithkave. Provoni ta përdredhni në mënyra të ndryshme për ndjesi të ndryshme! Nëse ju pëlqen të depërtoni më thellë, është gjithashtu më mirë të hiqni grupin së pari.
Këshillë profesionale: Disa fansa kënaqen duke e përdorur grupin si unazë kari!

MUND TË PËRDORË VIBRATORIN AMORINO lepuri për LUAJ ANale?
Gje e sigurte. Thjesht hiqni grupin së pari! Zgjatja e AMORINO-s nuk e bën atë vetëm të sigurt anal; do të thotë gjithashtu se ju mund të shijoni dridhjen kundër perineumit të pasur me nerva. Plus, boshti i tij i lëmuar dhe i lakuar e bën atë ideal për lojën e prostatës.

Dimensionet 17,7 cm dhe Ø 2,1-3,2 cm
Pesha 147 g

Vibrator AMORINO

9,400 LEK

In stock