Spank Steamy Shades

4,300 LEK

E bërë prej lëkure artificiale, detaje metalike që bien në sy, e përsosur për lojtarët fillestarë dhe të ndërmjetëm, majë e gjerë e përsosur për goditje që mund të dëgjoni, dorezë me teksturë për mbështetje dhe kapje.

Availability: Në gjendje SKU: 700000257923 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E bërë prej lëkure artificiale, detaje metalike që bien në sy, e përsosur për lojtarët fillestarë dhe të ndërmjetëm, majë e gjerë e përsosur për goditje që mund të dëgjoni, dorezë me teksturë për mbështetje dhe kapje. Crop & Handle (100% poliuretani); Brinjë (100% poliestër); Doreza e dorezës (100% hekur pa nikel)

Spank Steamy Shades

4,300 LEK

In stock