Plug anal Black Velvet L

3,300 LEK

Plug e zezë prapanicë me një majë të ngushtë dhe bosht të gjerë. Sipërfaqe e lëmuar e mëndafshtë për stimulim pa fërkim. Me një bazë. Plug prapanicë konike. Me një bazë mbyllëse të sigurt.

Availability: Në gjendje SKU: 05037970000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug prapanicë konike
Me një bazë mbyllëse të sigurt
Silikoni me një sipërfaqe të lëmuar si mëndafsh
Joshje e pastër!

Plug e zezë prapanicë me një majë të ngushtë dhe bosht të gjerë. Sipërfaqe e lëmuar e mëndafshtë për stimulim pa fërkim. Me një bazë. Materiali: silikoni.

Madhësia
Gjatësia: 12 cm
Diametri: 4 cm
Pesha: 120 g

Plug anal Black Velvet L

3,300 LEK

In stock