-30%

Masturbator FapOn Matic

Çmimi origjinal qe: 20,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 14,070 LEK.

Masturbator automatik me goditje!
Masturbator Fap-O-Matic, me një funksion thithjeje ritmike (5 mënyra) dhe dridhje (10 mënyra) për një masazh të jashtëzakonshëm të penisit me ndjesi thithjeje maksimale. Motori i fuqishëm mund të kontrollohet lehtësisht me shtypjen e një butoni dhe funksionet gjithashtu mund të kombinohen.

Mëngët elastike dhe të buta janë bërë nga materiali Fanta Flesh i ngjashëm me lëkurën dhe e kapin mirë penisin. Ka pika dhe gropa të shumta të buta stimuluese që transferojnë në mënyrë të përsosur impulset e thithjes, vibrimit dhe masazhit. Mënga mund të hiqet nga kutia për pastrim të lehtë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05465930000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator automatik me goditje!
Masturbator Fap-O-Matic, me një funksion thithjeje ritmike (5 mënyra) dhe dridhje (10 mënyra) për një masazh të jashtëzakonshëm të penisit me ndjesi thithjeje maksimale. Motori i fuqishëm mund të kontrollohet lehtësisht me shtypjen e një butoni dhe funksionet gjithashtu mund të kombinohen.

Mëngët elastike dhe të buta janë bërë nga materiali Fanta Flesh i ngjashëm me lëkurën dhe e kapin mirë penisin. Ka pika dhe gropa të shumta të buta stimuluese që transferojnë në mënyrë të përsosur impulset e thithjes, vibrimit dhe masazhit. Mënga mund të hiqet nga kutia për pastrim të lehtë.

Masturbator FapOn Matic

Çmimi origjinal qe: 20,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 14,070 LEK.

Out of stock