Kostum Mapale Pastruese French S/M

4,500 LEK

Kostum seksi francez i shërbëtores. Përfshin kostumin e trupit me detaje nën çizme dhe dizajne me lidhëse dhe kokën.

Availability: Në gjendje SKU: 60004SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kostum seksi francez i shërbëtores. Përfshin kostumin e trupit me detaje nën çizme dhe dizajne me lidhëse dhe kokën.

Kostum Mapale Pastruese French S/M

4,500 LEK

In stock