Kostum Mapale Infermiere Mase S

4,800 LEK

Kostum seksi i infermieres. Përfshin pjesën e sipërme me gota të hapura, rripa me tela të poshtme dhe të rregullueshme, tanga me rrip llastik të integruar me detaje zemre dhe copë koke.

Availability: Në gjendje SKU: 60003S Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kostum seksi i infermieres. Përfshin pjesën e sipërme me gota të hapura, rripa me tela të poshtme dhe të rregullueshme, tanga me rrip llastik të integruar me detaje zemre dhe copë koke.

Kostum Mapale Infermiere Mase S

4,800 LEK

In stock