Kostum Mapale Pastruese French M

4,800 LEK

Kostum seksi francez i shërbëtores. Përfshin pjesën e sipërme të kapakëve me detaje me tela të poshtme dhe fuçi, brekë me bel të lartë me butona dekorativë dhe detaj zemre dhe kokë.

Availability: Në gjendje SKU: 60005M Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kostum seksi francez i shërbëtores. Përfshin pjesën e sipërme të kapakëve me detaje me tela të poshtme dhe fuçi, brekë me bel të lartë me butona dekorativë dhe detaj zemre dhe kokë.

Kostum Mapale Pastruese French M

4,800 LEK

In stock