Kapese thithash Blue Bells

3,100 LEK

Këto kapëse metalike të mbuluara me gomë mund të rregullohen individualisht në një të dhjetën e milimetrit. Thjesht kthejeni cilindrin për të mbyllur dhe hapur këto kapëse thithash. Me këmbanat e skllevërve blu!

Availability: Në gjëndje SKU: 130181 Kategori: , ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto kapëse metalike të mbuluara me gomë mund të rregullohen individualisht në një të dhjetën e milimetrit. Thjesht kthejeni cilindrin për të mbyllur dhe hapur këto kapëse thithash. Me këmbanat e skllevërve blu!

Matjet: Gjatësia totale 95 mm, max. gjerësia e shtrirjes 15 mm. Pesha 62 g.

Kapese thithash Blue Bells

3,100 LEK

In stock