Dildo Avant Sunrise Gaze Sherbet

8,700 LEK

Moderne, elegante dhe e bukur – Njihuni me Avant Sunrise Gaze! Kjo dildo artizanale është e skalitur me dorë me kënaqësinë dhe rehatinë tuaj maksimale në mendje, e punuar me një nuancë sherbet pastel

Availability: Në gjendje SKU: 332039 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Moderne, elegante dhe e bukur – Njihuni me Avant Sunrise Gaze! Kjo dildo artizanale është e skalitur me dorë me kënaqësinë dhe rehatinë tuaj maksimale në mendje, e punuar me një nuancë sherbet pastel që ju sjell gjithë intimitetin e një agimi të ngrohtë vere. Avant Sunrise Gaze shfaq një bosht me hijeshi të gjerë, të formuar me kreshta me teksturë dhe një kokë të gjerë për të maksimizuar kënaqësinë tuaj të pikës G dhe pikës P gjatë lojës. Është krijuar me Purio®, silikoni më i mirë i lëngshëm i trajtuar me platin dhe i mbështjellë me UltraSilk® të lëmuar saten, duke ofruar një ndjesi jashtëzakonisht të butë gjatë depërtimit. Avant është i sigurt për trupin, pa ftalate, aroma, latex dhe parafina. Është gjithashtu parzmore e përputhshme me një bazë të fortë filxhani thithës që hap një botë me mundësi të reja magjepsëse për lojën pa duar. Le të jetë Avant Sunrise Gaze ftesa juaj për të eksploruar agimin e dëshirave tuaja më të thella, duke ndriçuar rrugën tuaj drejt kënaqësisë personale si drita e parë e agimit.

Krijuar me silikonin më të mirë Purio® të lëngshëm të trajtuar me platin
E mbështjellë me Ultrasilk® saten
Tepër e butë dhe e rehatshme
E punuar me dorë dhe e projektuar me kujdes për kënaqësinë tuaj
Baza e fortë thithëse dhe parzmore e përputhshme për kënaqësi pa duar
Gjatësia 7,5 inç / 19 cm
Gjatësia e futshme 6,75 inç / 17,1 cm
Gjerësia në pikën e saj më të gjerë 1,5 inç / 3,8 cm

Dildo Avant Sunrise Gaze Sherbet

8,700 LEK

In stock