-20%

Vibrator Red Revolution Hebe

Çmimi origjinal qe: 8,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,880 LEK.

Ky vibrator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin. 2 motorët e fuqishëm janë të vendosur në veshët e lepurushit dhe ofrojnë 3 nivele dridhjesh të qëndrueshme dhe 4 ritme të ndryshme vibrimi.

Availability: Në gjendje SKU: 21628 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin. 2 motorët e fuqishëm janë të vendosur në veshët e lepurushit dhe ofrojnë 3 nivele dridhjesh të qëndrueshme dhe 4 ritme të ndryshme vibrimi. Hebe është krijuar posaçërisht për stimulimin e klitorit, por mund të përdoret gjithashtu për të ngacmuar lojën e thithkave. Thjesht përdor imagjinatën tënde dhe bëje Hebin të bëjë atë që ndjen mirë për ty!

Vibrator për stimulimin e klitorit ose lojën e thithkave
2 motorë të fuqishëm
7 modele vibrimi
Gudulisësit e veshëve të lepurit
I papërshkueshëm nga uji IPX7
USB magnetik i ripenisikueshëm, koha e penisikimit 2 orë
E bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ABS
Pa ftalate
Përmasat: 5,5 cm diametër, 10,6 cm gjatësi

Vibrator Red Revolution Hebe

Çmimi origjinal qe: 8,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,880 LEK.

In stock