Tanga meshkuj C4M S/M

2,100 LEK

Përjetoni rehati, liri dhe besim të pashembullt. Elasticitet perfekt për lëvizje të qetë gjatë aktiviteteve të përditshme. Dizajn inovativ me përbërje bujare materiale: 92% najlon dhe 8% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 805000036067 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni rehati, liri dhe besim të pashembullt. Elasticitet perfekt për lëvizje të qetë gjatë aktiviteteve të përditshme. Dizajn inovativ me përbërje bujare materiale: 92% najlon dhe 8% elastan. Detaje unike e mbivendosjes në pjesën e përparme dhe një brez i hollë si lëkure që thekson ijet tuaja. Ofron mbulim ndërsa i lini të pasmet tuaja të ekspozuara për një pamje të guximshme. Aleati juaj i ri për rehati dhe siguri. I përshtatshëm për veshje të përditshme, punë dhe ngjarje të veçanta.

Tanga meshkuj C4M S/M

2,100 LEK

Out of stock