Boxer Envy Mesh Short Black

2,200 LEK

ENVY MENSWEAR dhe veshja e hollë e këtyre bokseve ndihet mjaft e thjeshtë, por qeska e pastër rrjetë i bën këto pak më argëtuese për t’u futur nën xhinset tuaja! Përshtatje e hollë,
Qese rrjete e tejdukshme.

Availability: Në gjendje SKU: BACE083BLKSM Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Classic takon apelin seksual me këto bokse të shkurtra. Banda tradicionale ENVY MENSWEAR dhe veshja e hollë e këtyre bokseve ndihet mjaft e thjeshtë, por qeska e pastër rrjetë i bën këto pak më argëtuese për t’u futur nën xhinset tuaja!

Classic takon apelin seksual me këto bokse të shkurtra
Banda tradicionale ENVY
Përshtatje e hollë
Qese rrjete e tejdukshme

Boxer Envy Mesh Short Black

2,200 LEK

In stock