Boxe meshkuj Svenjoyment S

1,200 LEK

Boxe të ngushta, të theksuara nga Svenjoyment, të bëra me mikrofibër të zezë dhe të dekoruara me diamant të rremë vezullues në pjesën e përparme. Mrekullueshëm i butë dhe elastik me një brez elastik të endur për rehati maksimale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21331721701 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Boxe të ngushta me mikrofibër të zeza
Mbuluar me diamant të rremë në pjesën e përparme
Rrip i rehatshëm i endur
E butë dhe elastike për rehati të lartë
Tërheqëse vezulluese!

Boxe të ngushta, të theksuara nga Svenjoyment, të bëra me mikrofibër të zezë dhe të dekoruara me diamant të rremë vezullues në pjesën e përparme. Mrekullueshëm i butë dhe elastik me një brez elastik të endur për rehati maksimale.

90% poliester, 10 & material elastik.

Boxe meshkuj Svenjoyment S

1,200 LEK

Out of stock