Panty meshkuj Envy BadBoy

2,200 LEK

Mbështetja dhe stili sigurisht që mund të shkojnë dorë për dore, dhe Envy Menswear është këtu për ta vërtetuar atë! E disponueshme në të zezë, vjollcë, rozë ose të bardhë – për t’iu përshtatur çdo stili! Materiali – 75% najlon / 25% elastik

Availability: Në gjendje SKU: BACE098BLKSM Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mbështetja dhe stili sigurisht që mund të shkojnë dorë për dore, dhe Envy Menswear është këtu për ta vërtetuar atë – Kjo e shkurtër e krijuar rishtazi është prova! E disponueshme në të zezë, vjollcë, rozë ose të bardhë – për t’iu përshtatur çdo stili! Kjo pantallona të shkurtra me prerje klasike përmban prerje të zezë, një ngritje të ulët dhe një shpinë të plotë, ndërkohë që e mban pamjen argëtuese me një prerje të vrimës së çelësit në pjesën e përparme – të zbukuruar me logon ENVY dhe BAD BOY vertikalisht në çdo kofshë…që ju mban në veten tuaj të keqe të vërtetë !

Materiali – 75% najlon / 25% elastik

Panty meshkuj Envy BadBoy

2,200 LEK

In stock