Fustan Babydoll (me tanga)Obessive Idilia S/M

3,800 LEK

Eleganca që do të ndezë emocionet tuaja! Kjo dantellë sensuale mbulon butësisht gjoksin këmisha e prerë e ndezur mbulon papërsosmëritë e trupit Rrjeta transparente inkurajon dëfrimet pikante!

Availability: Në gjendje SKU: 27416361111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Eleganca që do të ndezë emocionet tuaja! Kjo dantellë sensuale mbulon butësisht gjoksin këmisha e prerë e ndezur mbulon papërsosmëritë e trupit Rrjeta transparente inkurajon dëfrimet pikante! rripat e rehatshëm dhe të rregullueshëm do t’ju lejojnë të ndiheni rehat me një motiv dantelle që përputhet me një rrjetë të këndshme, tepër seksi dhe dantella që mbulon gjoksin dhe pjesën e shpinës (90% poliamid, 10% material elastik)
90% poliamid, 10% material elastik

Fustan Babydoll (me tanga)Obessive Idilia S/M

3,800 LEK

In stock