Vibratorët më të fortë për grate

Share this post

Vibratorët më të fortë për grate

1. Doxy Die Cast – Nuk është shpesh që një shkop magjik Të mahnit me pamjen e tij, por Doxy Die Cast bën pikërisht këtë. Vetëm shikoje këtë gjënë. Është e mrekullueshme. Ka atë pamjen klasike, si një makinë kafeje italiane.  Me 7 shpejtësi konstante dhe një model pulsi të ndryshëm (i preferuari im!), Doxy ka çdo bazë të mbuluar kur bëhet fjalë për fuqinë. Kjo është normale për shkopinjtë magjikë dhe Doxy pak a shumë e ka rregulluar atë me modelin e pulsit. Ajo i mban gjërat të mos ndihen monotone dhe mbistimuluese, kështu që kjo është e këndshme. Plus, deri në rreth 7000rpm është një nga vibratorët më të fuqishëm dhe më të forte. Ne kemi kokën shtesë të peshuar për të falenderuar për këtë. Ajo mban pjesët rumbly shtypur poshtë në mënyrë që ata mund të bëjnë punën e tyre d.m.th. dorëzimin e orgazmave nga kova. Kjo peshë do të thotë se është më shumë një stërvitje në kyçet e dorës, por kjo do të thotë gjithashtu se do të qëndrojë në vend në mënyrë që ju të mund ta përdorni atë duar-lirë me vetëm pak pozicionim krijues.

2. Vibrator MyMagic Wand Blue – Një update mbi një klasik absolut. Masazhuesi origjinal personal Magic Wand doli shumë mbrapa në vitin 1968, kështu që dizajni është mbi 50 vjeç dhe ende po bëhet i fortë. Magic Wand Plus është edicioni më i ri, duke marrë gjithçka që e bëri origjinalin kaq popullor dhe duke shtuar disa karakteristika më të rafinuara. Ka 4 nivele intensiteti duke filluar nga “oh wow” deri në “OH WOW!!”. Matje shumë shkencore këtu. Shpejtësia e lartë është 6300rpm – më e ngadaltë se Doxy Die Cast por kjo do të thotë se është më pak gumëzhitës në fuqinë maksimale. Dhe është i fuqishëm. Vibrimet arrijnë deri në klitoris dhe ndihen sikur po vibrojnë në të gjithë djalin tuaj njëherësh. Orgazmat vijnë të vështira dhe të shpejta. Është seriozisht e vështirë të mendosh për një lodër tjetër që ndihet kaq vazhdimisht mirë me këtë çmim. 120 dollarë nuk është një lodër seksi e lirë, por vlen çdo cent e më shumë. Oh po, dhe ju mund ta përdorni atë për të masazhuar muskujt tuaj nëse ata marrin dhimbje. Pra, është e mrekullueshme për t’u relaksuar pas një stërvitjeje të vështirë në palestër… Në dy mënyra shumë të ndryshme!

 

3. Pipedream Fantasy For Her: Nëse jeni të rinj në lodrat e seksit, mund të mos keni dëgjuar për pompat e klitorit apo vibratorët e gjuhës. Ja ku vjen Fantazia për Të duke ju dhënë të dyve njëherësh! Pompa e pussy krijon një vulë rreth klitorisit ose thithkës suaj (ose kudo në të vërtetë) dhe fillon të thithë për të bërë një vakum. Pasi të thithet, pjesa e gjuhës fillon të të lëpijë sensualisht. T’është si – e di kur fillon të dalësh për herë të parë me dikë dhe ata me të vërtetë duan të të bëjnë përshtypje se sa të mirë janë në shtrat? Lëpin pak a shumë kështu. Dhe nëse doni që disa stimulime të brendshme të shkojnë së bashku me këtë, ju jeni me fat! Doreza Fantasy For Her dyfishohet si një vibrator me pika G me 10 shpejtësi. E gjithë kjo është e ringarkueshme dhe e papërshkueshme nga uji, kështu që ju mund ta shijoni atë në dush. Fantazia për të bën pothuajse gjithçka që mund të doje, të gjitha në një pako të lehtë.

4. Fun Factory Volta – Herën e parë që pashë Voltën mendova “çfarë dreqin duhet të bëjë kjo?” E pra, ajo vibron dhe gjithashtu lëviz. Dhe është e shkëlqyer. Këshillat vërshojnë dhe godasin me shpejtësi kundër klitit që ndihet i mahnitshëm. Plus ju mund të lëvizni çdo bakshish rreth e rrotull për të gjetur rregullimin e përsosur për t’ju dhënë ndjenjën më të mirë. Ajo ka një dorezë loop, e cila është një ide e thjeshtë, por brilante. Kjo do të thotë se mund ta mbash më lehtë dhe nuk ke pse të shqetësohesh që ajo të të rrëshqasë nga duart. E dobishme nëse është rrëshqitëse! Gjithashtu funksionon mirë edhe për çiftet. Ju mund të vendosni flaps në të dy anët e një penisi për të zgjeruar blowjobs ose si një vibrator normal të jashtëm gjatë seksit. Është mjaft e fuqishme që ai të ndjejë dridhjen përmes teje.

Volta kërkon një kohë të gjatë për të ngarkuar gjë që është pak e bezdisshme. E gjeta veten duke e vështruar si “hajde mbaroje ngarkimin që të mund të të përdor përsëri!” Por kjo është vetëm një pështjellim nëse ke zero durim!

5. Fun Factory Stronic G – Stronic G teknikisht nuk është një vibrator, por një pulsator. Ajo shtyn dhe pulson që është shumë më realiste se çdo vibrim. Koka e fortë dhe me kënd e Stronic G është e radhitur në mënyrë të përkryer për të masazhuar pikën tuaj G në goditjen brenda dhe jashtë. Është një ndjesi mjaft unike që mund ta përdorësh edhe pa duar. Vetëm shtrihu dhe fute, pastaj vendos pak jastëk të fortë pas tij që ai të shtyhet. Ajo ka 7 shpejtësi dhe 3 modele të ndryshme që të gjithë ndihen shumë mirë – qoftë të ngadalshëm dhe sensibël apo një jackhammering të vërtetë. Është i papërshkueshëm nga uji, kështu që është e lehtë për t’u pastruar dhe thahet shpejt, gati për t’u përdorur përsëri dhe përsëri. Dhe përsëri… Nëse doni diçka që lëviz në të vërtetë, Stronic G është i mrekullueshëm.

6. Satisfyer Pro 2 – Duke folur për thithësit e clitit për herë të parë, Satisfyer Pro 2 është një zgjedhje logjike.

Ajo ka 11 intensitete për të zgjedhur. Niveli më i ulët është super i qetë, ndërsa shpejtësia e lartë ndihet e ashpër dhe e fuqishme, si një përgjim në clitin tuaj të kombinuar me thithjen. Satisfyer Pro 2 mund të duket pak i mprehtë, por doreza është e projektuar mirë për të qenë e lehtë për t’u mbajtur dhe përdorur. Është e thjeshtë të marrësh një vulë të mirë mbi clitin tënd dhe ta mbash atje për aq kohë sa të duash.

Nuk bën asgjë të bukur, por nuk ka nevojë. Thithja e klitit është shumë e mirë, është një ujdi.


Sapo e keni shtuar këtë produkt në shportë:

Listë Pritje Ne do t'ju njoftojmë kur produkti të jete në gjendje. Ju lutemi lini adresën tuaj të emailit më poshtë.