Marvellous Four – Reviews nga nje blogere

Share this post

Marvellous Four – Reviews nga nje blogere

Isha shumë e emocionuar që provova këtë set prej 4 produktesh nga Satisfyer. Më pëlqen kuti. Kur pashë fotografinë në të, e dija se do të më pëlqente shumë. Në fakt jam i trishtuar që periudha e testimit ka mbaruar, edhe pse e përsërita stimuluesin e impulsit të ajrit të përfshirë në paketë disa herë.

Marvellous Four nga Satisfyer është një set prej 4 lodrash seksi. Kur hapni kutinë, ajo tregon 21 mënyra të ndryshme për të përdorur setin. Por kur e provova, në fakt zbulova një mënyrë të 22-të.

Artikulli I pare: Stimuluesi i impulsit të ajrit. E dua seriozisht këtë produkt falë formës origjinale të busullës së tij. Ka formën e një dritareje harkore dhe nuk kam provuar diçka të tillë më parë. Është ergonomike të mbash.

Artikulli I dyte: Rabbit vibrator. Edhe unë e dua këtë edhe pse duhet të theksoj se ajo duhet të futet mjaft thellë para se komponenti klitoral të kontaktojë me trupin. Nëse ju pëlqen penetrimi i thellë atëherë kjo është e madhe edhe pse nëse nuk e bëni, ka shumë mënyra të tjera për ta përdorur atë.

Artikulli I trete: Wand Massager. I preferuari im i dytë pas stimuluesit të impulsit të ajrit. E përkryer për stimulim intensiv klitoral ose në të gjithë masazhet e trupit.

Artikulli I katert: Vibrator. Kjo mund të përdoret për stimulimin klitoral të jashtëm, stimulimin e njollave G ose stimulimin anal.

Unë do të rekomandoja këtë set për të gjithë ata që po fillojnë udhëtimin e tyre të zbulimit të lodrave seksuale. Me më shumë se 22 mënyra për të shijuar këto produkte ju sigurisht do të mësoni një gjë ose për preferencat tuaja seksuale. Do të ishte gjithashtu ideale t’i jepnim dhuratë një partneri dhe ta përdornim së bashku.

PAKETIMI: Seti Marvellous Four është paraqitur në një kuti të fortë. Do të gjeni disa ilustrime që tregojnë mënyra të ndryshme për të përdorur çdo produkt. Kutia ka një vulë higjienike kartoni të perforuar. Brenda kutisë, do të gjeni edhe një penisikues penisikues USB magnetik, një udhëzues përdoruesish shumëgjuhësh, disa informacione sigurie dhe disa informacione garancie.

MATERIALI: Të gjitha produktet janë bërë nga silikoni ekstra i butë i sigurt për trupin dhe ABS. Ato janë të përputhshme me lubrifikantin me bazë uji dhe janë të papërshkueshme nga uji që do të thotë se janë të lehta për t’u pastruar dhe mund t’i përdorni në banjë ose në dush.

FORCA E MOTORIT: Nga stimulimi i butë në i fortë, i përsosur për të gjitha shijet dhe momentet.

Përdorshmëria: Ka 4 lidhje dhe një bazë. Për të ngarkuar lodrën, gjithçka që duhet të bëni është të ngarkoni bazën. Kur dëshironi të ndryshoni lidhjen, thjesht zhbllokojeni atë dhe përdredhni atë të dëshiruarin. Është shumë e lehtë. Ndërfaqja e butonit është shumë intuitive dhe e lehtë për t’u aksesuar gjatë përdorimit. Ka një buton plus për të ndezur dhe fikur dhe një buton minus për t’u kthyer në një vendosje të mëparshme. Stimulimi i impulsit të ajrit ka 11 nivele intensiteti dhe vibratorët e tjerë kanë 12 programe stimulimi. 5 nga të cilat janë të vazhdueshme dhe 7 të tjerat janë modeluar duke shfaqur valë dhe pulsime të shpejtësive të ndryshme.

ORGAZËM-O-AFTËSI: E mrekullueshme!! Më pëlqente veçanërisht stimuluesi i impulsit të ajrit dhe masazhuesi i shkopit.

PROS: I larmishëm: 4 lodra, 22 mënyra të ndryshme për t’i përdorur ato. Orgazëm. Materiale super të buta. Kontrolle intuitive. Paketim elegant.

Kons: Nuk mund të mendoj për asgjë. Është një set mahnitës, e vetmja gjë që do të ndryshoja për ta përmirësuar është të kesh një gjatësi më të shkurtër trungu në vibrimin e lepurit.

IDEALE PËR:

  • Stimulim i impulsit të ajrit me cilësi të lartë.
  • Stimulim anal.
  • Stimulimi i dyfishtë i vaginës dhe klitorisit në të njëjtën kohë.
  • Në të gjithë masazhin e trupit.

Sapo e keni shtuar këtë produkt në shportë:

Listë Pritje Ne do t'ju njoftojmë kur produkti të jete në gjendje. Ju lutemi lini adresën tuaj të emailit më poshtë.