Vibrator Anal Bunt

5,100 LEK

Vibrator i fuqishëm anal nga bunt. në një dizajn në modë që bllokon ngjyrat. Formë ideale me një bosht bulboze dhe kokë masazhi vibruese pak fleksibël (jo vetëm) për stimulim anal deri në prostatë.

Availability: Në gjendje SKU: 05584510000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator anal në një stil që bllokon ngjyrat
Kokë masazhi vibruese pak fleksibël
10 mënyra dridhjeje me prekjen e një butoni
I papërshkueshëm nga uji
Sipërfaqe e butë e mëndafshtë
I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë

E gjallë, intensive, frymëzuese!
Vibrator i fuqishëm anal nga bunt. në një dizajn në modë që bllokon ngjyrat. Formë ideale me një bosht bulboze dhe kokë masazhi vibruese pak fleksibël (jo vetëm) për stimulim anal deri në prostatë. Baza e tij më e gjerë siguron trajtim të përsosur dhe parandalon që ajo të rrëshqasë shumë thellë. Me teksturën e tij të mëndafshtë Soft Touch, vibratori anal i lehtë është i lehtë për t’u futur dhe rrëshqet pa probleme.

Një motor i fuqishëm ofron 10 mënyra të ndryshme vibrimi që mund të kontrollohen lehtësisht në fund të bazës së lodrës me prekjen e një butoni. Vibratori shumëngjyrësh është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji për përdorim në dhe nën ujë

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

Gjatësia totale 12,6 cm, gjatësia e futjes 11 cm, Ø 1,5 cm – 3,2 cm.
Pesha 65 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Anal Bunt

5,100 LEK

In stock