Set suspender Cotelli Lingerie S

3,200 LEK

Pamje e pasur, e mbledhur në një ngjyrë elegante! Sutjena me çerek filxhan dhe tanga me shami pa bigëzim në një set nga Cottelli LINGERIE. E bërë nga saten streç në ngjyrë vjollce të errët në një pamje të mbledhur klas me detaje të zeza.

Availability: Në gjendje SKU: 22213654231 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Sutjena me çerek filxhan dhe tanga me shami pa bigëzim në një set
  • Saten vjollcë streçe me detaje të zeza
  • Pamje elegante e mbledhur
  • Dizajn pa bigëzim
  • Varëse të lëvizshme
  • Rripat dhe ambjentet e rregullueshme
  • E butë dhe elastike për rehati të lartë

Pamje e pasur, e mbledhur në një ngjyrë elegante!
Sutjena me çerek filxhan dhe tanga me shami pa bigëzim në një set nga Cottelli LINGERIE. E bërë nga saten streç në ngjyrë vjollce të errët në një pamje të mbledhur klas me detaje të zeza. Sutjena e prerë më e gjatë, me tela të mbyllura me kupa të mbushura lehtë e vendos bustin në qendër të vëmendjes dhe krijon një tërheqje të parezistueshme. Rripat dhe fiksimi i grepit në pjesën e pasme janë të rregullueshme për t’u përshtatur. Tanga e varur josh me një bigëzim krejtësisht të hapur. Azet janë të rregullueshme dhe gjithashtu mund të hiqen plotësisht.

90% poliamid, 10% material elastik.
Çorapet nuk përfshihen.

Set suspender Cotelli Lingerie S

3,200 LEK

In stock