Qafore Fetish

4,500 LEK

Një jakë e stilit dhe zinxhir!
Jakë dhe zinxhir në një set nga Bad Kitty. Jaka dhe laku i kyçit të dorës janë në një pamje lëkure të zezë.

Availability: Në gjendje SKU: 24932761001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një jakë e stilit dhe zinxhir!
Jakë dhe zinxhir në një set nga Bad Kitty. Jaka dhe laku i kyçit të dorës janë në një pamje lëkure të zezë.

Qafore Fetish

4,500 LEK

In stock