Pastrues Clean ‘n’ Safe 200Ml

2,000 LEK

Spray pastrues lodrash seksi. I sigurt per tu perdorur per cdo material gome/latex, silikon, PVC dhe plastik. Pastron ne menyre efektive ne pune sekondash. Shishe 200 ml. Perdor produktet disinfektues me siguri. Gjithnje lexoni informacionin mbi produktin para perdorimit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06310190000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Spray pastrues lodrash seksi. I sigurt per tu perdorur per cdo material gome/latex, silikon, PVC dhe plastik. Pastron ne menyre efektive ne pune sekondash. Shishe 200 ml. Perdor produktet disinfektues me siguri. Gjithnje lexoni informacionin mbi produktin para perdorimit.

Pastrues Clean 'n' Safe 200Ml

Pastrues Clean ‘n’ Safe 200Ml

2,000 LEK

Out of stock