-30%

Boners Penis Cleaner 150ml

1,400 LEK

Boners Penis Cleaner eshte perfekt per lojrat seksi te cilat kane nevoje per nje fillim dhe fund te paster. Pastruesi siguron nje ndjesi te paster dhe te fresket dhe gjithashtu ushqen lekuren. Perdoreni para ose mbas seksit, kur shkoni ne palester ose kurdo kur keni nevoj.

Perdorimi: aplikoni sprayn ne penis dhe perhapeni me dore. Gjithashtu mund te perdorni spray si shampo intime gjate dushit.

Availability: Në gjendje SKU: BON105 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Boners Penis Cleaner eshte perfekt per lojrat seksi te cilat kane nevoje per nje fillim dhe fund te paster. Pastruesi siguron nje ndjesi te paster dhe te fresket dhe gjithashtu ushqen lekuren. Perdoreni para ose mbas seksit, kur shkoni ne palester ose kurdo kur keni nevoj.

Perdorimi: aplikoni sprayn ne penis dhe perhapeni me dore. Gjithashtu mund te perdorni spray si shampo intime gjate dushit.

Boners Penis Cleaner 150ml

Boners Penis Cleaner 150ml

1,400 LEK

In stock