Toycleaner antibakterial Think Clean

2,200 LEK

Pastroni lodrat tuaja shpejt dhe si duhet me këtë Pastrues Lodrash Think Clean Thoughts. Ky pastrues lodrash vret 99.9% të të gjitha baktereve Ky sprej ka një sistem të dobishëm pompash, është higjenik për t’u përdorur dhe përmban përbërës të butë që nuk ndikojnë në materialin e lodrës tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: VL-480 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pastroni lodrat tuaja shpejt dhe si duhet me këtë Pastrues Lodrash Think Clean Thoughts. Ky pastrues lodrash vret 99.9% të të gjitha baktereve Ky sprej ka një sistem të dobishëm pompash, është higjenik për t’u përdorur dhe përmban përbërës të butë që nuk ndikojnë në materialin e lodrës tuaj.

Toycleaner antibakterial Think Clean

2,200 LEK

In stock