Çorape të gjata rrjete

Çorape të gjata rrjete

2,800 LEK

Pamje magjepsëse!

Çorape të gjata, të zeza, rrjete. Te pjesa e sipërme nga ana e brëndhsme ka silikon për tu puthitur më mirë në këmbë. Janë të zbukuara me fjongo dhe aksesorë në formë prangash të vogla.

Materiali: 88% poliamid, 12% elastan.

SKU: 25205161031 Kategori: , ,
Spastroje

Përshkrim

Pamje magjepsëse!

Çorape të gjata, të zeza, rrjete. Te pjesa e sipërme nga ana e brëndhsme ka silikon për tu puthitur më mirë në këmbë. Janë të zbukuara me fjongo dhe aksesorë në formë prangash të vogla.

Materiali: 88% poliamid, 12% elastan.

Informacion shtesë

Masa

M, L

You've just added this product to the cart: