Cante lodrash

700 LEK

Magazinim perfekt dhe diskret për lodrat, prezervativët dhe aksesorët erotikë – në shtëpi dhe gjatë udhëtimit! Çantë e zezë lodrash prej lëkure të imituar me imazhe të stampuara “Love Your Way”. Me zinxhir praktik, me ngjyrë ari.

Availability: Në gjëndje SKU: 07992200000 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Magazinim perfekt dhe diskret për lodrat, prezervativët dhe aksesorët erotikë – në shtëpi dhe gjatë udhëtimit! Çantë e zezë lodrash prej lëkure të imituar me imazhe të stampuara “Love Your Way”. Me zinxhir praktik, me ngjyrë ari.