Mbajtese telefoni Penis

1,700 LEK

Ky mbajtës universal i penisit është aksesori i përsosur për telefonat ose tabletët. Stenda në formë penisi do të sigurojë shumë momente qesharake.

Availability: Në gjendje SKU: 4537 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lodra dashurie – Mbajtëse telefoni në formë penisi

Ky mbajtës universal i penisit është aksesori i përsosur për telefonat ose tabletët. Stenda në formë penisi do të sigurojë shumë momente qesharake. Mbërthimi i fortë mban pajisjen tuaj dhe i mban duart tuaja të lira. Mbajtësja ngjitet me një filxhan thithës në të gjitha sipërfaqet e sheshta si telefonat celularë dhe tabletët. Një vegël qesharake për miqtë.

Mbajtese telefoni Penis

1,700 LEK

In stock