Penis stress ball

1,700 LEK

Një top stresi i butë, me lëkurë në ngjyrë të lëkurës me testikuj. 13 cm e gjatë, Ø 6 cm. Funksionon ashtu si një top stresi – thjesht duhet të shtrydhet fort kur dikush është i tensionuar, nervoz dhe natyrisht i stresuar!

Availability: Në gjëndje SKU: 07004790000 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një top stresi i butë, me lëkurë në ngjyrë të lëkurës me testikuj. 13 cm e gjatë, Ø 6 cm. Funksionon ashtu si një top stresi – thjesht duhet të shtrydhet fort kur dikush është i tensionuar, nervoz dhe natyrisht i stresuar!