Tanga meshkuj kuqe

900 LEK

Gjëra të çmuara të mbështjella me dinakëri! Varg prej kadifeje të kuqe me rripa të bardhë sateni dhe hark. Thjesht kaq e ëmbël! 100% poliester. Varg i bërë nga kadife e butë. Në një dizajn aktual. Zonjave u pëlqen shumë…

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21803163151 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gjëra të çmuara të mbështjella me dinakëri! Varg prej kadifeje të kuqe me rripa të bardhë sateni dhe hark. Thjesht kaq e ëmbël! 100% poliester.

Varg i bërë nga kadife e butë
Në një dizajn aktual
Shtresë
Zonjave u pëlqen shumë…

Tanga meshkuj kuqe

900 LEK

Out of stock