Letra Strip Poker

900 LEK

54 letra pokeri për një grup (jo) të mirë burrash! Katër ngjyrat atu janë bjonde, e zeza, kafe dhe e kuqe. Luaj me ne!

Availability: Në gjëndje SKU: 07401520000 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

54 letra pokeri për një grup (jo) të mirë burrash! Katër ngjyrat atu janë bjonde, e zeza, kafe dhe e kuqe. Luaj me ne!