Hapese shishe Willy+Hand

500 LEK

E përkryer për party! Detaje të shkëlqyera dhe të ngjyrosura me kujdes! Me një magnet praktik në anën e pasme për ngjitje në të gjitha sipërfaqet metalike (p.sh. frigorifer).
Availability: Në gjëndje SKU: 07011570000 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

E përkryer për party! Detaje të shkëlqyera dhe të ngjyrosura me kujdes! Me një magnet praktik në anën e pasme për ngjitje në të gjitha sipërfaqet metalike (p.sh. frigorifer).