Kostum Infermier per meshkuj M/L

3,600 LEK

Seti i kostumit të infermieres me 2 pjesë të veshjeve për burra Envy ofron një pamje lozonjare dhe provokuese të veshjeve tradicionale të kujdesit shëndetësor. Kompleti përfshin një kravatë klasike të zbukuruar me një shenjë të guximshme të kujdesit shëndetësor plus.

Availability: Në gjendje SKU: BACEC12ML Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Seti i kostumit të infermieres me 2 pjesë të veshjeve për burra Envy ofron një pamje lozonjare dhe provokuese të veshjeve tradicionale të kujdesit shëndetësor. Kompleti përfshin një kravatë klasike të zbukuruar me një shenjë të guximshme të kujdesit shëndetësor plus, duke kombinuar një prekje të simbolizmit mjekësor me një valë joshjeje. Skema e ngjyrave të kuqe dhe të bardhë i shton ansamblit një element të gjallë dhe tërheqës. Kompletimi i pamjes është një tanga e guximshme për të rritur joshjen e përgjithshme. Ky grup kostumesh ndërthur pa probleme botën e fantazisë dhe kujdesit shëndetësor, duke e bërë atë një zgjedhje joshëse për ata që kërkojnë një përvojë unike dhe tërheqëse të kostumeve.

Kostum Infermier per meshkuj M/L

3,600 LEK

In stock