Bodysuit Romantic XS/S

3,300 LEK

Dëshironi të përmirësoni kthesat tuaja dhe të ndiheni seksi? Shikoni këtë trup të bukur. Është i papërmbajtshëm me dantella, rrjetë dhe efekt dobësimi në të zezë. Komoditeti dhe sensualiteti në një. Theksoni feminilitetin tuaj dhe kënaquni në maksimum. Merre tani!

Availability: Në gjendje SKU: OBS1508 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dëshironi të përmirësoni kthesat tuaja dhe të ndiheni seksi? Shikoni këtë trup të bukur. Është i papërmbajtshëm me dantella, rrjetë dhe efekt dobësimi në të zezë. Komoditeti dhe sensualiteti në një. Theksoni feminilitetin tuaj dhe kënaquni në maksimum. Merre tani!

Materiali: 90% poliamid, 10% elastan
Pesha: 100 gram
Temperatura e larjes: Larje me dorë
Zbardhja: Jo
Hekurosja: Jo
Pastrimi kimik: Jo
Tharëse rrobash: Jo

Bodysuit Romantic XS/S

3,300 LEK

In stock