Zara Glow in the Dark Love Dice

600 LEK

Dy zara, te shndritshem ne eresire, me emrin e pjesen se trupit qe duhet te kujdesesh njeri – dhe veprimet qe duhet te kryesh tjetri.

Availability: Në gjëndje SKU: 07738750000 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dy zara, te shndritshem ne eresire, me emrin e pjesen se trupit qe duhet te kujdesesh njeri – dhe veprimet qe duhet te kryesh tjetri. Permasa e secilit zare : 2.2 cm.