Loje Secret play – Scratch & Sex Straight

900 LEK

Scratch & Sex është loja klasike e gërvishtjes dhe fitimit, por me çmime pikante. Gërvishtni një opsion çdo ditë dhe nëse jeni me fat, do të zbuloni një pozicion të ri për të shijuar me partnerin tuaj. Ekzistojnë katër opsione të ndryshme gërvishtjeje për çdo ditë, duke ju dhënë 7 ditë në total.

Availability: Në gjendje SKU: 500000050261 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Scratch & Sex është loja klasike e gërvishtjes dhe fitimit, por me çmime pikante. Gërvishtni një opsion çdo ditë dhe nëse jeni me fat, do të zbuloni një pozicion të ri për të shijuar me partnerin tuaj. Ekzistojnë katër opsione të ndryshme gërvishtjeje për çdo ditë, duke ju dhënë 7 ditë në total. Loja është krijuar për të luajtur për një javë nëse gërvishtni 4 zemra në ditë ose një muaj nëse gërvishtni vetëm një. Mund të përfundoni seancën njëjavore dhe më pas të gërvishtni sërish nga fillimi, duke zbuluar pozicionet e mbetura. Kjo do t’ju lejojë të shijoni 4 javë lojë.

Loje Secret play – Scratch & Sex Straight

900 LEK

In stock