Zara “What’s next”

700 LEK

Le ta vendosi zari! A keni nevojë për ndihmë për të vendosur se cila pozitë seksi duhet të vijë më pas? Pastaj vetëm rrokulliseni këtë zare 12 anësore me 12 pozicione të ndryshme (vizatimet janë në një stil komik) dhe le të vendosë për ju. Ngjyra: e bardhë / e zezë. 3 x 3 x 3 cm. Materiali: akrilik.

Availability: Në gjëndje SKU: 07741700000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Le ta vendosi zari! A keni nevojë për ndihmë për të vendosur se cila pozitë seksi duhet të vijë më pas? Pastaj vetëm rrokulliseni këtë zare 12 anësore me 12 pozicione të ndryshme (vizatimet janë në një stil komik) dhe le të vendosë për ju. Ngjyra: e bardhë / e zezë. 3 x 3 x 3 cm. Materiali: akrilik.

Zara "What's next"

Zara “What’s next”

700 LEK

In stock