Vibrator Iceberg

05616220000

4,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator xhelatin ngjyre pink transparente me damare te fryre dhe koke te forte. Ne material xhelatin te reshkitshem dhe me nivele te ndryshme vibrimi. 
Permasa: 25 cm, diam. 4-5 cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator xhelatin ngjyre pink transparente me damare te fryre dhe koke te forte. Ne material xhelatin te reshkitshem dhe me nivele te ndryshme vibrimi.
Permasa: 25 cm, diam. 4-5 cm.
Ju lutemi porosisni vecmas baterite: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!