Vibrator 3-Point Purple

05690870000

3,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator per piken G i perkulur me stimulues klitori dhe anusi. Lejla. 16cm, diam. 2-3cm. Materiali:TPR. 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator per piken G i perkulur me stimulues klitori dhe anusi. Lejla. 16cm, diam. 2-3cm. Materiali:TPR.
Ju lutem porosisni vecmas baterite: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!