Mini Vibrator Compact Pro White

05501910000

1,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Seven Creations

Mini vibrator i fuqesh me tre koka te ndryshm. Shume vibrime te fuqishme dhe pa zhurme. 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mini vibrator i fuqesh me tre koka te ndryshm. Shume vibrime te fuqishme dhe pa zhurme.
Permasa e vibratorit: 10 cm, diam. 2cm.
Ju lutem porosisni nje bateri vecmas: 1 AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!