Vibrator Super Softy Purple

1,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator xhelatin i rreshkitshem dhe i bute me trup te valezuar dhe elastik, dhe koke te plote. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi. 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator xhelatin i rreshkitshem dhe i bute me trup te valezuar dhe elastik, dhe koke te plote. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.
Gjatesia 20 cm, diam. 3.5-4.5 cm.
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!