Vibrator Black Magic

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator i zi, i bute dhe i qendrueshem, me koke te plote dhe damare te forte. Material i bute dhe i rreshkitshem me shpejtesi te ndryshme vibrimi. 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator i zi, i bute dhe i qendrueshem, me koke te plote dhe damare te forte. Material i bute dhe i rreshkitshem me shpejtesi te ndryshme vibrimi.
Permasa: 22cm, diam. 4-4.5 cm.
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!