-35%

Me ulje çmimi!

Vibrator Klitori Legamento Limone

Vibrator Klitori Legamento Limone

3,445 Lekë

5,300 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Close2you

Vibrator me bateri.
Ngjyra: jeshile
Materiali ABS, TPR
Permasa: 10 x 6
8 nivele te ndryshem vibrimi.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator me bateri.
Ngjyra: jeshile
Materiali ABS, TPR
Permasa: 10 x 6
8 nivele te ndryshem vibrimi.
Cante prej kadife, lubrifikant shembull, pelhure per pastrim, broshure dhe bateri te gjitha te perfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!