Vibrator SLB The Neighbour

05754450000

3,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Secret Lover Boys

Vibrator penis ne ngjyre-mishi me damare te forte, koke reale dhe 7 nivele te ndryshem vibrimi

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Vibrator penis ne ngjyre-mishi me damare te forte, koke reale dhe 7 nivele te ndryshem vibrimi. Permasa totale: 20 cm. Diametri: 3.5-4 cm. Materiali: silicone. (Ju lutemi te porosisni dhe baterite: 2 x AA/mignon).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!