Brilliant Sprinkle Purple

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Brilliant

Vibrator i holle dhe me nje zgjatje drejt pikes G, me kokra lehte te dallueshme ne siperfaqe. Vibron me shtypjen e nje butoni.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator i holle dhe me nje zgjatje drejt pikes G, me kokra lehte te dallueshme ne siperfaqe. Vibron me shtypjen e nje butoni. Permasa : 15.5 cm, 2.8 cm diametri. Materiali: ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!