Vibrator Realistixxx Real Playboy

05744570000

4,860 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Realistixxx

Imitim real penisi me vibrim. Me baze ngjitje me vakum.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Imitim real penisi me vibrim. Me baze ngjitje me vakum. Gjatesia totale 23 cm, Ø 5.2 cm. Materiail: PVC. (Ju lutemi te porosisni dhe baterite: 2 x AA).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!