Vibrator Noir Black

05700950000

2,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Per pasionantet e medhenj!
Vibrator i zi. Me damare te lehte dhe i lakuar ne formen e penisit. Vibrimiet te ndryshueshme pa nderprerje.
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA

Info shtesë

Per pasionantet e medhenj!
Vibrator i zi. Me damare te lehte dhe i lakuar ne formen e penisit. Vibrimiet te ndryshueshme pa nderprerje.
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA 

Permasat: 19 cm, Ø 2-2.9 cm. 
Materiali: ABS

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!